Często zadawane pytania

Dla dzieci w jakim wieku przeznaczony jest Edukacyjny Park Wodny HYDROFUN?

Moduły edukacyjne wykorzystane w inwestycji są tak zaprojektowane, aby były interesujące dla każdej z grup wiekowych.

Czy urządzenia są bezpieczne?

W trosce o najmłodszych wszelkie urządzenia zaprojektowane zostały tak, by były stabilne, wytrzymałe i bezpieczne. Użyte materiały zapewniają odporność na warunki atmosferyczne czy ewentualne gnicie oraz korozję. Park wodny wyposażony jest też w nowoczesny system zarządzania i monitoringu zapewniający pełną kontrolę pracy urządzeń.

Edukacyjny Park Wodny to przestrzeń otwarta czy ogrodzona?

Realizacja przewiduje zazwyczaj siatkę ogradzającą przestrzeń do zabawy, jednak wszystko zależy od indywidualnych preferencji i wymagań Klienta

Skąd brana jest woda do obsługi urządzeń w parku HYDROFUN?

To woda deszczowa, która pochodzi z powierzchni dachów sąsiadujących budynków, a po podczyszczeniu zostaje zgromadzona w zbiorniku HYDROZONE BENEFIT.

Czy jakość wody nie zagraża zdrowiu dzieci?

Układ technologiczny HYDROFUN stanowią połączone ze sobą zbiorniki i urządzenia służące do utrzymania odpowiedniej jakości wody. Jest ona na bieżąco monitorowana, a jej czystość zapewnia stały obieg, który podlega ciągłemu procesowi usuwania zanieczyszczeń.

Czy obiekt jest czynny w okresie jesienno-zimowym

Ze względów technologicznych park HYDROFUN przystosowany jest do użytkowania w okresie wiosenno-letnim. Poza tym okresem nie jest zasilany wodą, ale nie wymaga demontażu urządzeń. Możliwe jest wówczas postawienie wiaty z zapleczem sanitarnym, gdzie edukacja wodna dla najmłodszych mogłaby odbywać się również w okresie jesienno-zimowym. Usytuowane tutaj urządzenia wodne umożliwiłyby zabawę również poza sezonem – w czasie, gdy Edukacyjny Park Wodny jest wyłączony z eksploatacji

Czy oprócz urządzeń do zabawy przewidziane są inne elementy infrastruktury dla dorosłych?

Inwestycja uwzględnia także takie elementy małej architektury, jak ławki, leżaki, zadaszenia czy stojaki na rowery, ale możliwe jest również zaprojektowanie innych elementów zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta.